Atléti Holíča už pretekali

Po uvoľnení Covid opatrení atletický zväz Zs. oblasti veľmi rýchlo reagoval a už 22.5.
usporiadal bežecký míting v Novom Meste n./Váhom. Zúčastnila sa ho aj skupina bežcov
AK. Príjemne prekvapil Adrián Duchoslav. Jeho prvé veľké preteky zúročil
os.rekoradami. 3.miestom v behu na 300m časom 39,68sec ,suverénne pôsobil v behu na
150m, kde časom 19,1sec zvíťazil. Simona Gorbatenková v kat. dorasteniek v behu na 800m
skončila na 4.mieste časom 2:39,59min os.rekord.Pretekov sa zúčastnili aj Kristína
Kohoutová a Liana Dohnálková v behu na 60m. Obidve si nedokázali zlepšiť svoje časy na
60m z dôvodu nedostatku tréningu vybehnutia zo štartových blokov, kde veľa stratili.Po uvoľnení Covid opatrení atletický zväz Zs. oblasti veľmi rýchlo reagoval a už 22.5.
60m z dôvodu nedostatku tréningu vybehnutia zo štartových blokov, kde veľa stratili.
60m z dôvodu nedostatku tréningu vybehnutia zo štartových blokov, kde veľa stratili.uvoľnení Covid opatrení atletický zväz Zs. oblasti veľmi rýchlo reagoval a už 22.5.